Дитячий садок - це той світ, у якому дитина живе у найважливіший період особистого розвитку, і від її перебування у садочку, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри. Таким є колектив однодумців нашого дошкільного закладу під керівництвом Кривопалової Н.Ф., який нараховує 17 педагогічних фахівців./Files/photogallery/588/VTS_01_1 001 _1__0001.jpg

Наш заклад має багаторічну історію. Своє життя він розпочав в 1959 року. Це була маленька будівля з 2 різновіковими групами. У 1987 році заклад почали розширювати та розбудовувати.

Наразі маємо 225 місць. Заклад був відомчим і належав підприємству Луганськгеологія. Геологи назвали його поетично романтично "Ізумрудом".

З 1989 року закладу надано номер 70.

З 1998 року він вступає до великої комунальної сім'ї дошкільних дитячих закладів нашого міста.

Сьогодні в дошкільному закладі працює 7 груп .

2 групи - для дітей раннього віку і 5 дошкільних.

Усі педагоги володіють високою педагогічною майстерністю. Творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних ідей, закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал.

У нашому педагогічному колективі є працівники різних поколінь, різних педагогічних шкіл, поглядів,

/Files/images/IMG_3365.JPG життєвих доль, та об'єднує всіх єдине – турбота та любов до дитини.

Діти разом зі своїми вихователями кожен день поринають у світ знань. Вони захоплено граються, слухають казки,експериментують, охоче пізнають нове.

/Files/images/IMG_3177.jpg

/Files/images/IMG_0628.JPG